Ochtendpanning:
Verkenning Bryce Canyon
First things first, dus gaan we eerst naar het Bryce Canyon Visitor Center. Van hieruit rijden we door naar Route 63 en bezoeken we in de voormiddag onder andere:
Yovimpa Point en Rainbow Point.
Ponderosa Canyon.
Agua Canyon.
Natural Bridge.
Namiddagplanning:
Vervolg Bryce Canyon verkenning
Stops genoeg hier, we hebben nog de keuze uit:
Farview.
Swamp Canyon.
Paria View.
Bryce Point.
Inspiration Point.
Sunset Point en Sunrice Point.
Avondplanning:
Overnachting in Kanab
Het enige uitzichtpunt dat nog voor de in- en uitgang ligt is het:
Fairyland Point.
Na deze laatste stop rijden we terug door naar Kanab, terug naar het Hampton Inn Kanab.